Звенигородська Районна Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Новини

 

Контроль суб’єктами господарювання за охороною праці під час зернозбиральних робіт

Дата створення: 14:41 20.07.2017

Забезпечення дотримання посадовими особами та працівниками суб’єктів господарювання в аграрному секторі економіки вимог Закону України "Про охорону праці", Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві та інших законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці – першочерговий обов’язок керівників господарств при проведенні організаційно-профілактичних заходів для недопущення випадків травмування працюючих при виконанні зернозбиральних робіт.

Нічний кінозал «Ше.Fest’у» покаже фільми про таємниці Фанні Каплан та генетичний код вишиванки

Дата створення: 10:45 20.07.2017

У рамках нічної програми четвертого фестивалю Тараса Шевченка «Ше.Fest» працюватиме одразу дві локації. Шанувальники кінематографу зможуть подивитися три сучасних українських фільми, а любителі музики та поетичного слова - відпочити на галявині нічної акустики.

Фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017». Голосуємо!

Дата створення: 10:35 20.07.2017

На початку квітня 2017 року та ініціативи онлайн-ресурсу AgroPortal.ua та асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), підтримки Міністерства аграрної політики та продовольство України, оголошено про старт II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017».

Щорічна додаткова відпустка за шкідливі та важкі умови праці

Дата створення: 12:43 07.07.2017

До управління Держпраці, у зв’язку з масовими відпустками в літній період, почастішали звернення від роботодавців з проханням надати роз’яснення щодо надання щорічної додаткової відпустки за шкідливі та важкі умови праці. Роз’яснення надає головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Галина Дяченко.

Пряма мова. Віталій Коваль про поліпшення житлових умов учасників АТО

Дата створення: 14:52 06.07.2017

– В області успішно реалізуємо програми з поліпшення житлових умов учасників АТО. Кількість родин бійців, які скористались ними, зростає. Як відомо, маємо діючих дві програми – державну та обласну.

Перший радник Консульського відділу Посольства Республіки Польща у Києві побував на Звенигородщині

Дата створення: 09:31 06.07.2017

5 липня на Звенигородщині з візитом побував перший радник Консульського відділу Посольства Республіки Польща у Києві пан Бартош Яблонський з нагоди відзначення 165-ї річниці з дня народження польського письменника, уродженця села Водяники, Станіслава Грудзинського.

Кіберполіція обіцяє оприлюднити інструкції для перевірки ПК на наявність шпигунського бекдору

Дата створення: 12:20 05.07.2017

        Найближчим часом кіберполіція обіцяє оприлюднити інструкцію для перевірки комп’ютерів на наявність бекдору, через який здійснювався збір інформації перед атакою вірусу Petya. Про це УННповідомляє з посиланням на Департамент кіберполіції.

Шевченків край попрощався із загиблим героєм АТО

Дата створення: 14:56 04.07.2017

Провести в останній земний шлях бійця АТО Сергія Дядченка у селі Шевченковому на подвір’ї батьків зібрались жителі з усього Звенигородського району. Військовий загинув 1 липня поблизу села Піски Донецької області, підірвавшись на міні та отримавши поранення несумісні з життям.